image

Co umí Virtual PlacePro vytvoření Vaší virtuální místnosti můžete použít Vaše vlastní fotografie a videa z Vašich prodejen, fotografie jednotlivých produktů, fota z Vašich provozoven, nemovitostíí, firemních objektů, showroomů, nebo třeba z developerských projektů. 

Můžete  si vytvářet různé virtuální místnosti - a vytvořit si tak online prostředí, ve kterém budete nabízet Vaše služby a Vaše produkty.

Virtuální prostředí je plně funkční ve všech internetových prohlížečích, bez nutnosti instalace na PC s velmi snadným ovládáním v češtině


 • Virtual Place Vám umožní prezentovat, vystavovat, prodávat, setkávat se a předávát informace ve vašem pronajatém virtuálním prostoru.

 • Nejdůležitější součást systému našich virtuálních prohlídek  - jsou tzv.BODY ZÁJMU - Do virtuálního prostoru můžete přidat libovolný počet bodů zájmu / podle Vašeho výběru z kategorie z ceníku / Body zájmu obsahují další zvolený obsah - například po kliknutí na Váš produkt automaticky rozbalí Váš předem definovaný textt, spustí se automaticky Vaše připravené video, nebo se spustí automatický hlasový průvodce.

 • Ve virtuální prohlídce lze připravit i půdorysy prostor a využívat je v realitách, stvebnictví, hotelech, penzionech apod. 

 • Ve virtuální prohlídce Virtual place Vás snadno propojíme s Vaším klientem - provádíme propojení uživatele pomocí videocallu živě - můžete se tak propojit s Vaším klientem přímo ve Vaší virtuální prohlídce - vše tedy s ním můžete názorně probrat a vysvětlit si jakékoliv podrobnosti 

 • Je možné uspořádat ve virtuální prohlídce i konferenci s více uživateli, které pozvete

 • Názorně lze předvést klientovi současný stav i budoucí stav pomocí vizualizace tzv.PŘED A PO - například při 3D vizualizaci rekonstrukcí, staveb či v bytovém designu.

 • Je možné předdefinovat tzv. automatického pilota - automatický pohyb v prohlídce dle předem nastaveného scénáře s možností Vašeho psaného nebo mluveného komentáře. 

 • Propagace Vaší firmy - Váš vlastní branding Vlastní firemní logo a Vaše barevné schéma - pro zvýšení atraktivity Vaší firmy a posílení Vaší značky. 

 • Nezapomínáme ani na Váš E-shop. Je možné napojení na Váš stávající e-shop a lze tedy prodávat Vaše produkty přímo z Vaší virtuální prodejny. 

 • 3D modely - máte možnost vložit k tzv. bodu zájmu kromě textu, videa a hlasového průvodce také detailní interaktivní 3D model pro dokonalou představu o produktu. 

 • Získáte představu o tom, co Vaše klienty zajímá - získáte od nás statistiky - jak se klienti ve Vaší virtuální prohlídce pohybují, kam klikají, jak dlouho v jaké místnosti jsou a jaké body je zajímají nejvíce. 

 • Můžete si vytvořit vlastní Vlastní formuláře Vytvoření formuláře s vlastními poli je hračkou. Formuláře dokáží shromažďovat informace a zasílat Vám poptávky po Vašich produktech, nebo službách, případně zasílat dotazy apod. 

 • Do své virtuální prohlídky si můžete zvolit hudbu podle svého vkusu, můžete si zvolit a hlasového asistenta, který Vaše klienty bude virtuální prohlídkou provázet. Můžete zvolit i různé hlasové efekty při kliknutí na konkrétní bod zájmu ... zkrátka - ve Vaší Virtual Place prohlídce lze podprahově směřovat Vašeho klienta přesně tam, kam cílíte. 


Vyzkoušejte ještě dnes

Díky registraci získáte 14ti denní testovací přístup zdarma.