image

Často kladené dotazy

 

 

Co budu potřebovat pro vytvoření virtuální prohlídky? 

VIRTUAL PLACE je místem, kde nepotřebujete vlastnit drahé zařízení, abyste si mohli vytvořit vlastní virtuální prohlídku.  Bude Vám stačit obyčejná 360 kamera, kvalitní fotoaparát, nebo jen chytrý mobil. V dnešních chytrých mobilech už bez problémů vytvoříte panoramatické fotografie a i s nimi dokážeme udělat zázraky. Naše výrobní prostředí je plně v češtině a plánujeme systém rozšířit do dalších jazykových mutací. 

Jak se vytváří virtuální prohlídka Virtual place? 

Editace je velmi intuitivní a snadná a v češtině. Zaměřili jsme se na to, aby byla vhodná i pro méně pokročilé uživatele internetu. Každá virtuální prohlídka  bude  vypadat přesně tak, jak si ji sami vytvoříte. Vy jste tvůrcem, vy rozhodujete o finálním výsledku. 

Existuje u Vás nějaký videonávod, jak se systémem pracovat? 

Aby byla pro Vás tvorba i zábavou – připravili jsme pro Vás speciální názorný videotutoriál, ve kterém Vám názorně předvedeme, jak se se systémem Virtual place pracuje a umožníme Vám se se systémem seznámit. Prvních 14 dní můžete testovat zcela zdarma, než se rozhodnete, zda si Virtual place objednáte - a vyberete balíček dle našeho ceníku 

Jak si mohu objednat testování Virtual place na 14 dní zdarma? 

Jednoduše zadejte přímo do tohoto odkazu Vaši emailovou adresu a automaticky Vám zašleme do Vašeho emailu přístupy na testování Virtual place spolu s názorným video tutoriálem zdarma. 

Vyzkoušejte ještě dnes

Díky registraci získáte 14ti denní testovací přístup zdarma.