image

Pro koho jsou virtuální prohlídky určené?
Realitní makléři, poradci a konzultanti 

Staráme se komplexně o  exkluzivnější nemovitosti, které si zaslouží dokonalou virtuální prohlídku. Našim nemovitostem se věnujeme s maximální péčí a věnujeme také pozornost tomu, jak se odlišit od konkurence. Při online prezentaci jsme v neustálém kontaktu s klienty, kteří ocení názornou ukázku s detailním vysvětlením a vše si spolu můžeme projít ve virtuální prohlídce a konzultovat společně obchod do nejmenších podrobností. 


Developeři, stavitelé a stavební firmy 

Stavíme byty/domy, opravujeme a renovujeme a chceme online předat co nejvíce informací našim klientům přímo o nových prostorech, které pro ně stavíme - třeba i ve 3D vizualizaci. Díky virtuální prohlídce dokážeme lépe vysvětlit klientům všechny fáze stavby - od příprav až k finálně předanému dílu. Body zájmu z virtuálních prohlídek Virtual place je pro nás velmi užitečný nástroj, protože nám velmi pomáhají definovat si s klienty všechny jejich požadované úpravy a změny. 


Veletrhy, výstavy a konference

Pořádáme veletrhy a výstavy, přinášíme na trh novinky, které chceme představit co nejyššímu počtu našich zákazníků. Zároveň ale chceme lidem umožnit se plnohodnotně zúčastnit i našich projektů z pohodlí jejich domovů. O žádný stánek nepřijdou, díky virtuální prohlídce mohou být nyní ještě daleko lépe informováni, než tomu bylo kdykoliv dřív a zároveň se zúčastnit důležitých konferencí ať jsou třeba na obrácené půlce světa. 


Galerie umění a umělecká díla

Umožníme lidem projít si naši krásnou galerii, kde jim nabídneme naše unikátní umělecká díla a zároveň jim předáme všechny důležité a detailní informace. Virtuální prohlídky jsou u nás zaheslované a dostanou se jen ke klientovi, kterému zašleme odkaz a proto se u nás klienti i umělecká díla cítí být v bezpečí. Lidé mohou u nás nakoupit, nebo přímo poptat originály, která shání. Procházíme se spolu s klienty ve virtuální prohlídce a vše si prohlížíme ze všech úhlů až do posledního detailu a zároveň zodpovídáme všechny klientské dotazy. 


Penziony, hotely a ubytovací zařízení

Toužíme mít co nejvíce hostů a být obsazeni i mimo sezónu.  Proto také využíváme všechny online možnosti, které se nám nabízí. Díky detailním virtuálním prohlídkám z našich prostor můžeme našim hostům předvést naše interiery i exteriery zcela jinak, než jen klasickou fotogalerií, nebo videoprohlídkou. Díky virtuální prohlídce klientům předvedeme prostory zcela jiným způsobem a umožníme jim, se k nám již virtuálně přenést, načerpat všechny potřebné informace, detailně jim zodpovědět všechny dotazy a rovnou  vytvořit i online rezervaci.


Wellness centra, Aqua parky a zábavní parky 

Naši klienti jsou movitější lidé, kteří si potrpí na exkluzivní služby, virtuální prohlídkou jim vysvětlíme, proč mají navštívit právě nás  a seznámíme je s našimi službami.  Ve virtuální prohlídce si mohou detailně prohlédnout všechny naše atrakce a výborné restaurace a zároveň si ověřit naši obsazenost a současně si zarezervovat pro svou návštěvu nejvhodnější termín. 


E-shopy a prodejci exclusivního zboží 

Chceme být jako jedni z prvních na trhu, kteří zavedou virtuální prohlídky pro prodej našeho zboží. Butiky, klenotnictví, hodinářství nebo svatební salóny, elektornika, kosmetika a mnoho a mnoho dalších oborů - Pár příkladů, kde najde Virtual Place svou budoucnost a své uplatnění. Z virtuální prohlídky se navíc můžeme propojit s naším e-shopem a rovnou zrealizovat prodej. Vystavené zboží prezentujeme  jako 3D modely s možností nákupu. To je budoucnost e-shopů a my rozhodně chceme být u toho! 


Manufaktury, designové a výtvarné dílny 

Vyrábíme unikáty a originály. Máme svoje know-how a vymykáme se ostatním prodejcům, kteří nabízí stále stejné zboží. Proto i naše exkluzivní výrobky a produkty chceme nabízet jinak a stylově. Naše zboží prodáváme prostřednictvím virtuálního showroomu, který nám umožní i být v užším kontaktu s naší klientelou, přijímat předobjednávky na naše zboží a tak i daleko lépe reagovat na to, co vyrobit do budoucna. 


Přírodní parky  a chráněná území 

Nechme lidi projít náš park, nebo naučnou stezku online. Cestou se zábavnou a hravou formou dozvědí vše z fauny a flóry. Vezmeme návštěvníky i na místa, kde kráčela naše historie na zajímavá a utajená místa naší země a představíme jim Českou republiku zcela jinak, než z atlasů a historických knížek. 


Zoologická/botanická zahrada

Sledujte s námi - 360° LIVE přenos z jakéhokoliv zvířecího výběhu a spoustu zábavně podaných informací v rámci virtuální prohlídky naší ZOO. Vy a Vaše děti se dozvíte mnoho informací a budete moci sledovat, jak Vaše oblíbená zvířata tráví čas i z prostředí Vašeho domova. Díky virtuálnímu přenosu a bodům zájmu se dozvíte mnoho nového a budete moci tak lépe poznat naší faunu i floru. 


Autosalony a Autobazary a prodejci aut 

Přeneseme ve virtualitě našeho klienta přímo k nám na pobočku, prostřednictvím showroomu mu předvedeme detailní interiéry vozů ve 3D, dozví se od nás vše důležité o vozech, technických parametrech i designu a LIVE mu poradíme s výběrem vozu, nebo rovnou uzavřeme celý obchod. 


Město, obec, vesnice

V našich obcích, vesnicích a krajích již využíváme Virtuální úřední desku, pořádáme  LIVE přenosy, informujeme o současných i historických faktech a je tu i připravena stylová prohlídka pro současné, ale i budoucí obyvatele. 


NFT obchodník

Kryptosvět je v rozmachu a NFT obrázky hýbou internetem. Jsem movitý, mám NFT a chci se s nimi pochlubit všem. Virtuální showroom podle mých představ je jasná volba. Prostřednictvím virtuální prohlídky mohu sdílet své zkušenosti a znalosti a dál rozšiřovat své online podnikání.  


Cestovní kanceláře, zážitkové agentury

Jsme exclusivní cestovní kancelář a staráme se o to, aby naši klienti byli s výběrem dovolené nadšeni a spokojeni. Proto využíváme nástroj Virtual place, který nám pomáhá představit našim klientům všechny detaily interiéru hotelových pokojů, projít si haly hotelů, vstoupit do našich  si do restaurací, nahlédnout na jídelní lístek, detailně si vybrat ubytování -  prozkoumat výhled z terasy a dokonce si  užít večerní procházku po pláži. Díky Virtual place mají klienti dovolenou téměř jako na dlani a mohou si tak lépe představit místo, kde budou relaxovat a také si dovolenou u nás přímo objednat. 


Vyzkoušejte ještě dnes

Díky registraci získáte 14ti denní testovací přístup zdarma.